A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking

  • 88 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Melbourne te genieten, verblijf in 2-slaapkamer A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking Melbourne, gelegen op circa 1 km verwijderd van de Crown Towers Melbourne en op wandelafstand van 25 minuten van de Staatsbibliotheek van Victoria. Dit appartement van 88 m² is gelegen op circa 1 km afstand van Flinders Street treinstation en vlak om de hoek van Collins Square/Collins Street busstation.

Gasten die verblijven in A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Dit appartement is uitgerust met een complete keuken inclusief de faciliteiten zoals een koelkast, een oven en een vaatwasser.

Dit 2-badkamer appartement is op een welgelegen locatie in Melbourne, op 5 minuten lopen van het Docklands Stadium gelegen. Het Olympic Park Stadium ligt op afstand van 2 km tot deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking Melbourne
Serrata 2B2B Docklands Apartment With Cp
Mobiele prijsaanbieding

Serrata 2B2B Docklands Apartment With Cp

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
278 m van de accommodatie
The Anchorage Docklands - Parking Pool Gym
Mobiele prijsaanbieding

The Anchorage Docklands - Parking Pool Gym

6.8
Aangenaam 30 beoordelingen
306 m van de accommodatie
USD 183 USD 165
per nacht
Chic 1-Bed With Harbour Views & Pool By Tram Line
Mobiele prijsaanbieding

Chic 1-Bed With Harbour Views & Pool By Tram Line

394 m van de accommodatie
USD 149 USD 134
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking te vinden?
      A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking is in de Collins Street wijk van Melbourne gesitueerd, op 20 minuten loopafstand van de Crown Towers Melbourne.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking?
      Populaire plekken in de buurt van A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking zijn onder andere het Olympic Park Stadium, de Crown Towers Melbourne, de Staatsbibliotheek van Victoria.
    • Hoeveel kost het om bij A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking te verblijven?
      De huurprijs van A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking is $374.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met American Express, Visa en Diners Club en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking?
      Restaurants in de buurt van A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking zijn onder andere De Gusto en Harbour Town Hotel restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking?
      Bij A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 88 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    A 2Br Apt With Amazing Harbor Views Free Parking Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten